פרגולות אלומיניום חשמליות 

25% הנחה על כל המוצרים שלנו! בתקופת הסגר

מגוון עצום של פרגולות אלומיניום חשמליות לגינה או למרפסת

חברת צל וילון היא יבואן פרגולות מהגדולה בישראל! אנו מציעים פתרונות הצללה מתקדמים! פרגולת אלומיניום חשמליות למרפסת או לגינה הכוללת סוכך גג חשמלי. פרגולה אלומיניום חשמלית זאת מיועדת להצללת גינות, ברכות, "פנטאוסים" או כל חלל אחר. ניתן להתקין גם סוככי "זיפ" על דפנות הפרגולה לאטימה ולהצללה מפני השמש בצידי הפרגולה. קיימים סוגי שונים של פרגולוץ חשמליות כגון: פרגולה חשמלית מתקפלת, פרגולה תלויה, 

פרגולה חשמלית, רפרפות מסתובבות  מאלומיניום

 SKYLOUNGE BIOCLIMATIC "פרגולה חשמלית אטומה למים" מרשימה בעלת עיצוב מלוטש המשלבת טכנולוגיה מתקדמת, המאפרת שליטה מלאה על גג הפרגולה. גג אשר מורכב מרפרפות אלומיניום המאפשרת אטימות חלקית או מלאה בעת הסגירה, ואיסוף לכלוך בעת הסיבוב. בעזרת שינוי הזווית של הרפרפות ניתן לווסט את כמות האוויר והאור שניכנס לפרגולה. בנוסף הפרגולה כוללת תאורת לד מרשימה המוגנת מים המשדרגת את השהייה בפרגולה בשעות הלילה.

פרגולה חשמלית, בד מתאסף

פרגולה חשמלית אטומה למים עם בד מתאסף של יצרן פרגולת  GENNIUS היא פתרון הצללה מוביל בעולם עבור שטחים פרטיים וציבוריים. גג הפרגולה עשויי בד PVC תלת שכבתי עם שכבת בידוד פנימית, נפתח ונסגר באמצעות מנוע חשמלי הנשלט על ידי שלט רחוק. כל הדגמים הקיימים אטומים לגשם, שמש ועמידים לרוחות. כל חלקי הפרגולה עשויים מחומרים עמידים וידידותיים לסביבה, מעכבי בעירה ודוחי לחות ועובש. פרגולה GENNIUS היא פתרון קרויי דינמי, אמין וחדשני ללא פשרות. 

פרגולות חשמליות לעסקים, רשויות ותאגידים

מבחר פרגולות לעסקים לכל מטרה ולכל גודל, הכוללים מנגנונים מתקדמים ופרופילי אלומיניום איכותיים שעומדים בתווי התקן המחמירים ביותר בעולם. חומרי הגלם שמרכיבים את הפרגולות שלנו בעלי עמידות מקסימלית לתנאי האקלים הישראלי. וכמובן אחריות יבואן ויצרן.

פרגולה חשמלית סאן-רוף
פרגולת אלומיניום עם סוכך גג חשמלי סולארי שנפתח ונסגר.
פרגולה שמלית סקאי און
פרגולה חשמלית סולארית עם סוכך גג נפתח בעיצוב מעוגל מתאים לחללית גבוהים וגדולים.
פרגולה חשמלית לעסקים - הילטון
פרגולה חשמלית המיועדת לסגירה הרמטית של חללים מפני שמש, קור, חום ואבק.
מפרשיי הצלל
פרגולת מפרשים מיועדת להצללה אופנתית של חללים גדולים בעלת מראה אופנתי יוצא דופן.
פרגולות דגם קרקס
פרגולת קרקס מיועדת להצללה קבועה של חללים גדולים.
מפרסי הצללה
פרגולת מפרש אופנתית המיועדת להצללה קבועה של חללים.
פרגולה עם מסכים חשמליים
פרגולה זאת בעלת מוטות תמיכה מאלומיניום איכותי גג קבוע או נפתח וצלעות חיצוניות חשמליות שנפתחות ונסגרות ע״י מנגנון חשמלי סולארי.
פרגולה בד נאסף חשמלית עם תאורת לד
פרגולה חשמלית סולארית מיועדת להצללת חללים הסמוכים למבנים בעלת תאורה מובנית וצלעות תמיכה שניתנות לחיפוי באמצעות סוככים חשמליים להצללה וגנה מפני רוחות, גשם, קור וחום
Show More

רוצה שנחזור אלייך? תשאיר/י פרטים!

arrow&v
arrow&v