top of page

פתרונות הצללה 2018 : טכנולוגיה, עיצוב ועמידות לאורך שנים

עודכן: 26 באוק׳ 2019להגדיל את המטראז' של הדירה שלכם? ליצור חלל בבית שהוא קצת בחוץ וקצת בפנים? להנות מנוף פתוח אבל עם פרטיות מקסימלית?  והכל בלחיצת כפתור. אם חשבתם על אחד או יותר מהדברים האלו עד היום, טוב שהגעתם לכאן. זה לא רק אפשרי אלא גם קורה כבר עכשיו בהמון דירות מסביבנו. ומה לגבי היתרים מהעיריה? יש לנו בשורה גם בקשר לזה!החלק הכי חשוב כבר בהתחלה – חוק הפרגולות.

עד לא מזמן, כל תוספת על המרפסת, הגג או החצר/גינה שלכם היתה דורשת אישורים מהעיריה, הסכמה של ועד הבניין, אולי אפילו הצצה של מהנדס העיר כדי לראות שאתם לא פוגעים בנוף. ואז הגיע תיקון חשוב, אם זה לא משהו שסגור באופן קבוע – זה מותר ללא כל אישורים. ואז מגיעה חברה חדשנית בשם 'צלוילון', וממקסמת את התיקון הזה לחוק. מגוון גדול של פתרונות הצללה מעולים, איכותיים ועמידים לאורך זמן, שנפתחים ונסגרים בלחיצה פשוטה, בלי רעש, בלי מאמץ והכי חשוב נשארים יפים ומעוצבים במצב פתוח וסגור כאחד. כך שהתלונה היחידה שאתם עלולים לשמוע מסביב זה: "מאיפה רכשתם את זה?? גם אנחנו רוצים…"
הטכנולוגיה שכבשה את עולם ההצללה תשפר את החיים של כולנו.

הפעלה סולארית, למשל, היא חידוש מרענן גם למי שלא חובב של אנרגיה ירוקה שלא מזהמת. ראשית כי היא חוסכת חשמל, וזה מעניין את כולנו. אבל חוץ מזה היא מבטלת את התלות בחשמל, מה שמבטיח פתיחה וסגירה גם כשאין חשמל, וחשוב מזה, התקנה קלה ופשוטה ללא משיכת חוטים וחציבות בתוך הקירות שלכם. פשוט להתקין – בכל מקום שתרצו. מעבר להפעלה נוחה בשלט רחוק, וקביעת המצבים האהובים עליכם, נכנסנו לעידן החיישנים. חיישנים, בגדול, תפקידם, לשים לב לפנינו לשינויים מסויים ולפעול בהתאם. לדוגמה, אנחנו אוהבים כמות אור מסויימת, ויודעים מאיפה מגיעות קרני השמש שאנחנו פחות רוצים, הפרגולה תדעה לכוון את עצמה, בשעה הנכונה, בדיוק למצב הנוח ביותר עבורנו, בעזרת החיישן. כל זה מבלי שנגענו בה או בשלט בכלל. דוגמה אחרת היא חיישני הרוח. כשרוח מגיעה לעצמה מסויימת, המסכנת את שלמות הפרגולה, היא תדע לקפל את עצמה עצמאית למצב שבו היא נשמרת.  הטכנולוגיה בשיאה ואנחנו מרוויחים.עיצוב מושלם זה לא מותרות – זו הצהרה

במעבר קצר על האתר של חברת צלוילון, לדוגמה, נוכל לראות שהעיצוב הוא אחד מאבני הדרך שלה. חברת צלוילון, כאמור, מייבאת חלק מהמוצרים ומייצרת בעצמה את הפיתוחים שלה. המוצרים המיובאים, כמו צלוילון זיפ, מגיעים מהולנד. מחברה בעלת שם עולמי ונחשבת למובילה בתחום. החברה מחזיקה מעצב על שמקפיד שכל הטכנולוגיות לא יפגעו אלא ישתלבו ואף ישפרו את העיצוב הקיים. הסיבה לזה היא שבעידן של היום לכולנו חשובה הנראות, כלפי חוץ וכלפי פנים. לפרגולות מהדור הישן כבר אין מקום בנוף הנקי אליו כולנו שואפים. הפרגולות, סגירת המרפסות, הסוככים ואף וילונות ההצללה המתקדמים הפכו לפריט דקורטיבי ומעוצב שנותן מראה מוקפד ויוקרתי. גם במצב סגור.
שירות, אחריות ועמידות לאורך זמן – כל הסיבות לבחור את הטוב ביותר.

כן, גם את זה בדקנו עבורכם. מצאנו שצל וילון היא יבואנית ישירה ולכן יכולה להעניק את האחריות המלאה למוצריה. למה זה חשוב? כי זה בדיוק כמו לרכוש מהחברה עצמה. החברה ההולנדית תתן מלוא הגיבוי בכל מקרה של תקלה מאחר וזה השם שלה ועליו היא שומרת מכל משמר.

ההתקנה מתבצעת בקלות, בין אם תרצו מנגנון סולארי ובין אם להוסיף חיבור ישיר לחשמל, ובמהירות על ידי מתקינים מוסמכים ומקצועיים.

חברת צל וילון התחייבה להיות חלוצה בתחום, להקפיד על איכות מוצרים, מגוון של פתרונות, עיצוב מופתי וכמובן – עמידות לאורך שנים מבלי לפגוע ביעילות.

כמה טוב שהקידמה הגיעה גם לתחום ההצללה.

אז אם אתם מחפשים לעצמכם פתרון הצללה לא פחות ממעולה, אל תחליטו לפני שהתייעצתם עם המומחים של צלוילון.


40 צפיות0 תגובות

תגובות


bottom of page