זכוכיות הזזה למרפסת, מידע חשוב

עודכן ב: 6 אפר 2020

בשנים האחרונות אנו רואים שמרפסות הדירות אותם מספק הקבלן עוברות שדרוגים והופכות ל מרפסת שמש בוטיק המציעה חלל אירוח נוסף בבית. עם זאת החשש מפני גשמים,רוחות, אבק, שמש וחרקים גורמות לחלל המופלא הזה להיות פחות שימושי במהלך כל השנה, לכן בעלי דירות רבים מחליטים על סגירת מרפסת באמצעות זכוכיות הזזה.זכוכיות הזזה למרפסת


להלן מספר שאלות נפוצות שיעזרו לכם להבין האם אתם אתם גם יכולים לבצע סגירת מרפסת באמצעות זכוכיות הזזה פנורמית:


  1. האם אוכל לסגור את מרפסת הדירה שלי עם זכוכיות הזזה?

  2. מהן הבעיות הנפוצות עם סגירת זכוכיות הזזה?

  3. האם אני יכול להיקנס על ידי העירייה?

  4. האם אשלם יותר ארנונה על הנכס שלי?

  5. בפוסט זה נענה על כל השאלות הללו.

  6. גלה כיצד לבחור זכוכיות הזזה עבור סגירת מרפסת באמצעות וילון זכוכית פנורמי


זכוכיות הזזה. סגירת מרפסת

סגירת מרפסת שמש עם זכוכיות הזזה

בטח כבר שמתם לב לפופולריות של השימוש בזכוכיות הזזה עבור סגירת במרפסת גורמה בנכסים חדשים. הביקוש הוא כזה שחברות בנייה רבות מקטינות את שטח הרצפה הפנימי של הדירות, כך שמוקדש חלל מיוחד לבניית מרפסת שמש. מרפסות הגורמה הידועות תופסות את מקומן באופן כזה שהחלל משמש יותר למפגשים חברתיים בין משפחה לחברים מאשר מהחדרים הפנימיים, כמו המטבח או הסלון.


מהי דעת העירייה ביחס לסגירת מרפסת שמש עם זכוכיות הזזה?

הדבר הראשון אותו תצטרך לבדוק הוא אם זיגוג המרפסת הוא בהתאם לכללי הבית המשותף של הבניין שלך, והאם הוא אינו מביא שום סיכון למבנה או לשינוי החזית ואז לאשרו על ידי האסיפה של ועד הבית, על פי חוק הפרגולות החדש שאושר ב..


מה ההשלכה של סגירת מרפסת שמש עבור ערך הנכס ?

דעת ועד הבית והשכנים ביחס לסגירת המרפסת

יהיה עליכם לבדוק אם ועד הבית המשותף שלכם מאשר את סגירת המרפסת עם וילון זכוכית, ואם כן, מהן ההחלטות שאתם צריכים לקחת בחשבון שיש לבצע על מנת שחזית הבניין לא תשתנה וערך הבניין לא ייפגע. ככל הנראה הפרטים הבאים ייקבעו:

צבע וכמות האלומיניום במבנה.

עובי זכוכית, צבע וסוג.


מהם ההנחיות בנוגע לנושא סגירת מרפסת בבניינים ישנים?

אם אתה גר בבניין שבנייתו מיושנת, מהנדס יצטרך לבצע בדיקה. הוא יצטרך לבדוק אם מבנה המבנה תומך בבטחה במשקל שנוסף על ידי סגירת המרפסות על ידי וילון זכוכית, למקרה שכל התושבים יחליטו להחיל שינוי כזה על הנכסים שלהם.

אם כבר החלטת שאתה רוצה לסגור את המרפסת שלך עם זכוכיות הזזה, הקפידו להתייעץ בנושא עם אדריכל, מהנדס בניין או עורך דין שעוסק בתחום.

98 צפיות0 תגובות